Внутрішня обшивка та утеплення балконів й лоджій

під ключ
у Києві та Київській області

 • Безкоштовний виїзд замірника
 • Сьогодні даруємо 700 грн
 • Безкоштовний розрахунок вікна
Отделка лоджий

Оздоблення та утеплення балконів

Ви зможете використовувати балкон як повноцінне житлове приміщення

Переваги:

Надійні й енергозберігаючі вікна

Оздоблення кліматично захисними матеріалами

Гарантований захист від вологи, сонця, вітру

від 458 грн/м2

«Orbislux» – правильний вибір для утеплення балконів!

Балкон усе частішей частіше використовують не тільки у якості підсобного приміщення для зберігання всякого мотлоху та сушки білизни, але й як окреме комфортне самостійне житлове приміщення. Для досягнення такої мети та перетворення балкона у частину житла необхідно докласти значних зусиль. Але немає нічого неможливого! Трохи зусиль, роботи фахівців, й балкон буде готовий до використання.

У більшості випадків балконний простір переобладнують у комфортну зону для відпочинку, або ж затишний кабінет для господаря квартири.

Оскільки усе-таки необхідно буде використовувати балкон, як робочу зону або зону відпочинку, більш ніж у теплі літні місяці, необхідно провести внутрішню обшивку балкона. Навіть не маючи опалення, але забезпечений відмінним утепленням, балкон може служити своєму господареві цілий рік, при цьому зберігаючи комфортну температуру. А працювати на балконі – одне задоволення: свіже повітря, вид, комфорт й, звичайно ж, усі необхідні умови для праці.

Види утеплення балконів

Внутрішнє оздоблення балконів у Києві, як, втім, й у інших регіонах має кілька різновидів залежно від матеріалів та обраного способу утеплення балконного приміщення.

 1. Утеплення за допомогою пінопласту – найбільш поширений та доступний варіант обшивки балконів. Завдяки своїй особливій структурі й властивостям пінопласт дозволяє зберегти максимальний баланс температур між внутрішньою та зовнішньою стороною приміщення. Він легкий й довговічний, але має високу ступінь загоряння та низьку міцність. Найбільш бюджетний спосіб для обшивки.
 2. Використання стіродуру, спеціального матеріалу, при утепленні дозволяє уникнути усіх негативних моментів, як у випадку з пінопластом, але вартість такого матеріалу набагато вище, так само як й складність виконання робіт з ним.
 3. Утеплення балконів у Києві за допомогою теплового екрану набирає усе більше популярності. При виборі такого способу обшивки на стіни кріпляться спеціальні пластини з спіненого матеріалу, покриті фольгою з обох сторін. Такий матеріал має відмінну термоізоляцію й не поглинає вологу. Ідеально підійде для місцевості з високим рівнем вологості повітря.

За якісним утепленням балконів до «Orbislux»!

Ціни на внутрішню обшивку балконів варіюються у залежності від обраного матеріалу для утеплення, а також від площі приміщення, що утеплюється. При виборі варто врахувати, що роботи по утепленню повинні виконувати спеціально навчені фахівці, які вміють поводитися з обраним утеплювачем та зможуть максимально якісно й швидко виконати усі дії.

Фахівці нашої компанії пропонують обшивку балконів у Києві за доступною ціною й у найкоротші терміни. Проаналізувавши приміщення та обсяг роботи, співробітники допоможуть визначитися вам з вибором способу утеплення, підберуть ідеальний варіант, виходячи з ваших вимог та можливостей.

Утеплений балкон зможе радувати вас цілий рік, незалежно від погодних умов та температури на вулиці.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах