Ударостійкі пластикові вікна від виробника
у Києві та Київській області

 • Безпосередньо з заводу-виробника
 • Сьогодні даруємо 700 грн
 • Безкоштовний розрахунок вікна

Ударостійкі вікна

Щоб підвищити рівень безпеки у будинку, варто придбати міцні вікна.

Переваги ударостійких склопакетів

Ударостійкі скла володіють відмінними гідностями:

 1. Такі вікна допомагають максимально вберегти ваше затишне приміщення від УФ променів, щоб протистояти вигорянню штор, стін, речей, які знаходяться всередині.
 2. Ударостійкі вікна забезпечують більшу шумоізоляцію та звукоізоляцію будинку, оскільки багатошаровий склопакет здатний максимально ефективно знизити рівень впливу звуків зовні.
 3. Різними видами плівок для ламінування, легко створити будь-який колір для тонування ударостійкого склопакета.

Основні цілі застосування ударостійких склопакетів

Найбільш глобальними цілями для ударостійкого склопакета у Києві є попередження ризику вторгнення до будинку крізь склопакет. Такі скла створюють при використанні ламінування стекол плівками. Вони можуть бути по своїй товщині близько 150, 200, 300 мікрон. Якщо злодії захочуть потрапити всередину, то на те, щоб розбити вікно їм знадобитися від п’ятнадцяти до сорока хвилин, якщо вони не розчаруються, й не вирішать проникнути до іншого приміщення.

Сьогодні величезною популярністю користуються міцні вікна у Києві серед офісів, великих підприємств, фабрик, приватних квартир, будинків, для того щоб створити цікавий інтер’єр й по максимуму захистити приміщення від злих зломщиків, дрібних злодіїв.

Затемнені та дзеркальні міцні скла найчастіше застосовують у нових офісах, а також у заміських будинках, котеджах або житлових приміщеннях, оскільки там також є велика необхідність у цьому.

Ми вміємо виготовляти міцні вікна у Києві за ціною, яка є значно нижчою за ціни наших конкурентів, а також завжди готові порадити найбільш оптимальний та відповідний варіант, перед тим як ви купите ударостійкі склопакети.

Переваги даних склопакетів над іншими

Ударостійкі вікна, які створені на основі загартованого скла, наділені особливим рівнем міцності, це близько шести-восьми разів більше, ніж у стандартного класичного склопакета.

Ще вони володіють термостійкістю, така перевага є найбільш вагомою, особливо якщо потрібно засклити велику ділянку фасаду й збільшити рівень безпеки. Даний склопакет є вельми популярним для створення конструкцій з великими габаритами, а також якщо є необхідність забезпечити стійкість до сильного перегрівання або переохолодження склопакету, як, наприклад, це часто буває у жарких країнах або на території Сибіру.

Ударостійкі вікна – рішення усіх проблем!

Часто буває, що людям хочеться усамітнитися, при цьому перебувати у теплоті, стані захищеності та комфорту. Саме ці тонкощі затишного сімейного життя можуть забезпечити ударостійкі вікна, тому що вони підвищують рівень звукоізоляції, а також ударостійкості.

Ця позитивна сторона є найбільш важливою причиною, по якій встановлюють склопакети з підвищеним рівнем міцності на нижньому поверсі будівлі, а ще на стадіонах, спортивних приміщеннях, де є ймовірність того, що футбольний м’яч або будь-який інший спортивний аксесуар проб’є вікно, а також у якості захисту магазинів, офісів.

Ударостійкі склопакети допоможуть мінімізувати ваші хвилювання про ризик пошкодження вікна злодіями або не навмисно потрапившим у вікно предметом з великою вагою.

Часом, для того щоб забезпечити максимальний рівень комфорту, триплекс й загартоване скло об’єднують разом для створення одного цілого: триплекс – зовні, для захисту від зловмисників, а загартоване скло – всередині, щоб ц разі неприємної ситуації, вікно не розлетілося на осколки.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах