Решітки на вікна від виробника

У сучасному світі решітки на вікна дуже актуальна тема. Адже завдання цих виробів, у першу чергу полягає у тому, щоб забезпечити безпеку вам та вашій родині. Саме тому, решітки на вікна повинні бути якісними та міцними.

Компанія Орбіслюкс займається виготовленням та встановленням металевих решіток на вікна у Києві та Київській області вже 17 років.

Наші решітки на вікна від виробника дуже якісні та міцні. Ми доставляємо решітки прямо з заводу виробника. Крім того, що ми гарантуємо якість, так само ми гарантуємо гарне оформлення, яке додасть родзинку до будь-якого вікна або ж балкону. Ми втілюємо будь-які бажання клієнтів у реальність!

Час виготовлення у кожному окремому випадку різний, це залежить від того, наскільки важкий дизайн вашої решітки. На сайті ви можете подивитися ескізи решіток, та підібрати відповідну. Так, як ці решітки на вікна від виробника, у середньому, виготовлення займає небагато, від 3 до 12 днів. Після чого, ми з радістю й абсолютно безкоштовно, по Києву, доставимо вам ваше замовлення тоді, коли вам буде зручно. Фахівці Орбіслюкс, так само, допомагають зі встановленням та відповідають на усі ваші запитання.

Погортавши наш сайт, ви вже напевно бачили, що сьогодні у нас проходить акція. Ми даруємо вам 700 гривень при замовленні решіток на вікна від виробника. Що це означає? Від загальної вартості замовлення віднімаєте суму, зазначену у акції, й оплачуєте.

Як це працює? Дуже просто! Ви робите замовлення у період проходження акції. Замовлення можна зробити, залишивши заявку на сайті або ж зателефонувавши по телефонам. Термін дії акції можна буде побачити на табло, яке буде на сайті.

Після вашої заявки, наші майстри зв’яжуться з вами й оформлять замовлення, де ви вказуєте матеріал виробів, форму, вид, а також час та дату, коли вам зручно буде отримати решітки на вікна.

Акції у нас проходять недовго, тому не замислюючись замовляйте решітки на вікна від виробника у нас! Тому що, Орбіслюкс – це 100% гарантія якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта та реалізація усіх його побажань, робота, виконана у строк, ну й звичайно ж доступні ціни. Ми вас чекаємо!

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах