Тоновані пластикові вікна від виробника
у Києві та Київській області

 • Безпосередньо з заводу-виробника
 • Сьогодні даруємо 700 грн
 • Безкоштовний розрахунок вікна

Тоновані або кольорові вікна

Часом буває, що хочеться сховатися від сторонніх поглядів у своїй затишній квартирі. Таке бажання можуть здійснити тоновані склопакети.

Якими бувають плівки для тонованих вікон?

Різновиди тонованої плівки:

Дзеркальна. Вона здатна захистити теплий сімейний затишок або ділову зустріч від чужих поглядів, променів сонця. Дана плівка може прекрасно відобразити усе, що відбувається зовні приміщення (у сонячний час дня), й при цьому приховати усе, що відбувається всередині приміщення. Для того щоб забезпечити повну приватність, застосовують дзеркальну з затемнюючою плівкою.

Затемнююча плівка здатна значно знизити можливість для скла пропустити світло та ультрафіолетові промені. Допомагає захистити від перегріву різні гаджети, предмети, які знаходяться всередині будинку.

Матова плівка сьогодні є трендовою та використовується для того, щоб прибрати «глянець» з вікон, створити приміщенню оригінальний зовнішній вигляд.

Де тоновані вікна використовують найчастіше?

Великою популярністю тоновані вікна у Києві користуються серед офісів, приватних квартир, будинків, для того, щоб створити цікавий інтер’єр та використовувати тоноване скло у якості міжкімнатних дверей, щоб створити приватність у ванних кімнатах.

Затемнені та дзеркальні тоновані стекла у більшості випадків використовують у сучасних офісах, найрідше у котеджах або житлових приміщеннях, оскільки там немає у цьому необхідності.

Ми виготовляємо тоновані вікна в Києві за ціною, яка є значно нижчою за ціни наших конкурентів, а також завжди готові проконсультувати, перед тим, як ви купите тоновані склопакети.

Така світлопрозора конструкція може допомогти розслабитися та насолодитися солодким міцним сном перед новим майбутнім робочим днем ​​у офісі, а також перед довгою дорогою, без переживань про те, що хтось намагається вас побачити й зіпсувати відпочинок.

З кожним днем ​​такі вікна набирають усе більше популярності, використовуються:

 • на фабриках;
 • у офісах;
 • у державних закладах;
 • у дитячих садах;
 • у супермаркетах;
 • у навчальних закладах;
 • у затишних готелях;
 • у багатоповерхових будинках.

Усі, хто часто їздять у тривалі відрядження, знають, що часом, після ділової зустрічі дуже приємно опинитися в одній з кімнат готелю, у якій панує атмосфера тиші, без поглядів з боку вулиць, що облаштована тонованими вікнами.

Переваги тонованих вікон

Основні позитивні сторони тонованих склопакетів:

 1. Речі не псуються й не вигоряють на сонці.
 2. Зростає рівень комфорту, оскільки знижається яскравість сонячного світла, та підігріву повітря у тому випадку, якщо ваші вікна знаходяться на сонячній стороні.
 3. Підвищується рівень шумоізоляції, так як зменшується вібрація скла, на яке нанесена тонована плівка.
 4. Плівка здатна запобігти розсипанню скла, якщо у нього потрапить камінь або який-небудь інший предмет, таким чином можна захистити й людей, які знаходяться всередині.

Тонування вікна повинно бути виконана на високому рівні якості, щоб вона щільно прилягала до скла, саме так можна забезпечити тривалий термін її життя – від десяти до дванадцяти років, при цьому якісні характеристики псуватися не будуть.

Якщо тоновані стекла розташовані поруч, а точніше склеєні разом, це буде чудовим захистом від різних влучень каменем у скло, й такий варіант стане відмінним захистом проти сонячних променів.

Перш за усе, варто порадитися з консультантом. Він, безумовно, допоможе вибрати найбільш підходящий варіант, завдяки чому ви зможете отримати якісні тоновані вікна з довгим терміном експлуатації.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах