Шумозахисні пластикові вікна від виробника
у Києві та Київській області

 • Безпосередньо з заводу-виробника
 • Сьогодні даруємо 700 грн
 • Безкоштовний розрахунок вікна

Шумозахисні вікна

Так часто хочеться досягти затишку у домі, для цього, часом, треба досить зовсім небагато – купити шумозахисні вікна. Саме таким чином можна забезпечити максимальний рівень комфорту.

Мрія жителів великого мегаполісу

Шумозахисні склопакети на сьогоднішній день стали головною мрією кожного жителя великого мегаполісу. Дійсно, якщо людина живе на «червоній лінії», тоді частий шум з дороги може у будь-який момент нагрянути до будинку й зіпсувати обстановку спокою, затишку та потривожити стан повного умиротворення. Поступово частий шум починає зводити з розуму й викликати агресію, від чого можна легко позбутися, якщо купити шумозахисні вікна у Києві.

Такий прекрасний винахід з’явився на планеті 15 років тому, але тоді це було дорогим, а зараз, ви можете недорого купити шумозахисні вікна у Києві за цінами, нижчими за ринкові, але при цьому з високою якістю продукції. Такими склопакетами користувалися раніше, щоб позбутися від шуму тролейбусів, трамваїв, але зараз, потреба у них зросла, так як великі мегаполіси з кожним днем ​​розвиваються усе більше, й у містах збільшується кількість жителів, які, у свою чергу, купують автомобілі та колесять під вікнами багатоповерхівок.

Переваги

Основні плюси шумозахисних вікон:

 1. Покращують якість сну людини, утилізуючи звуки з вулиці.
 2. До 50 відсотків звуків з вулиці не потрапляють всередину приміщення.
 3. Здатні посилити теплоізоляцію.
 4. Прості в експлуатації й у догляді.
 5. Захищають від різних погодних умов (дощі, сніг, пил, тощо).
 6. Мають високий рівень міцності.

Де встановлюються шумозахисні вікна?

Дійсно, такий винахід німецьких вчених та інженерів рятує від міської суєти й проблем великого мегаполісу. Герметичні шумозахисні вікна здатні повністю «вимкнути» непотрібний звук з вулиць. І ось, з моменту винаходу, пройшло близько п’ятнадцяти років, й з кожним днем ​​шумозахисні склопакети набирають усе більше популярності.

Вони використовуються:

 • на фабриках;
 • у офісах;
 • у державних закладах;
 • у навчальних закладах;
 • у затишних готелях;
 • у багатоповерхових будинках.

Усі, хто часто їздять вутривалі відрядження, знають, що часом, після ділової зустрічі дуже приємно опинитися в одній з кімнат готелю, у якій панує атмосфера тиші, та облаштована шумозахисними вікнами. Така світлопрозора конструкція може допомогти розслабитися та насолодитися солодким міцним сном перед новим майбутнім робочим днем ​​у офісі, а також перед довгою дорогою.

Що робить ці вікна такими ідеальними?

Варто пам’ятати, що шумозахисні вікнам здатні поглинути у себе звукові хвилі, завдяки застосуванню стекол з різною товщиною. Якщо звук проходить крізь перше скло, то обов’язково зупиниться перед другим, адже воно має іншу товщину, тому не має можливості проникнути у приміщення.

Шумопоглинаюче вікно може бути виготовлено з профілю, який створений з алюмінію, пластику або ж дерева. Але на сьогоднішній день пластик користується найвищим рівнем попиту, так як підходить практично під весь дизайн приміщення.

Пластикові профілі, які є багатокамерними з великою шириною для монтажу, можуть подарувати своєму господареві максимальний рівень герметичності, щоб пил, бруд, дощі не проникали у приміщення.

Велика ширина віконної рами може допомогти у встановленні спеціального склопакета з підвищеним рівнем звукоізоляції. Адже сам склопакет, по ідеї, займає велику площу всього вікна, й він виконує відповідальну місію – подарувати своєму господареві високий рівень звукоізоляції у приміщенні, що засклене.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах