Самоочищуючі пластикові вікна від виробника
у Києві та Київській області

 • Безпосередньо з заводу-виробника
 • Сьогодні даруємо 700 грн
 • Безкоштовний розрахунок вікна

Вам набридло мити постійно вікна, особливо після дощу? Або ж у вас навіть немає можливості це зробити? Тоді вихід з даної ситуації є – самоочищуючі вікна, купити які ви можете у нас у магазині.

Самоочищуючі вікна

Кожна жінка знає, що таке миття вікон й коли справа доходить до цього, то усі запасаються миючими засобами, пару трійкою ганчірок й навіть газетою, щоб після не залишалося розлучень. Але, це добре, якщо ви живете у приватному будинку, де у вас немає проблем вийти на вулицю й протерти вікна від пилу або ж бруду. Але що ж робити тим, хто живе у багатоповерхівках? Або як же очистити здоровенні вікна у сучасних будинках? Викликати кожен раз висотників? Це теж не вихід!

Але час не стоїть на місці, й розробники вікон теж не дрімають, тому представляємо до вашої уваги вікна, які вміють себе самі мити. Так це не міф, а реальність. Виробники вікон винайшли нову технологію – вікно зі спеціальним покриттям, яке здатне розщеплювати бруд та пил.

Одним словом, таке вікно здатне саме себе мити. Щоб сказати, що це новинка, ні, адже даний винахід побачив світ ще у далекому 2001 році та таке покриття використовували в основному для автомобільних та архітектурних стекол.

Самоочищуючі вікна відразу підкорили мільйони людей, й знайшли своє застосування. Їх секрет полягає у тому, що на них є оксидно-титанове напилювання, яке наноситься на зовнішню сторону скла. На самоочищуючі склопакети під час виготовлення наноситься тонке покриття оксиду титану, завдяки якому бруд та пил просто розщеплюються.

Що таке діоксид титану?

Даний матеріал широко застосовується у нашому житті, але активним він стає лише після його опромінення. При його допомозі розщеплюють бруд, сажу й також його застосовують для окулярів, щоб запобігти їх запотіванню. Такий матеріал безпечний та ефективний, який під впливом ультрафіолету й кисню розкладає усі забруднення, які потрапляють на скло.

Але, варто враховувати, що при сильному забрудненні, коли промені сонця не можуть потрапити на поверхню, реакція не відбувається. При сильних забрудненнях, наприклад, під час ремонту або ж утеплення зовнішніх стін, коли велика кількість бруду може просто не дати склу самоочиститися, варто всього лише змити його водою й весь процес знову запрацює.

Де можна використовувати такі вікна?

У першу чергу, їх використовують для:

 1. Вікон у багатоквартирних будинках, де дуже важко помити вікно зовні.
 2. Всіляких оранжерей.
 3. Фасадів будівель. Найчастіше такі вікна встановлюють у величезних бізнес-центрах, щоб не замовляти альпіністів, які б очистили понад 10 поверхів.
 4. Також вже кілька років самоочищуючі вікна Україна ставлять для скляних дахів у сучасних кафе та ресторанах.
 5. Важкодоступних вікон, де постійно накопичується бруд й просто немає можливості почистити їх, як, наприклад, у будинках, де другий поверх розташований під дахом та саме вікно виходить на нього.

Єдине, де не можна встановлювати такі вікна, так це для внутрішніх приміщень. Також варто враховувати, що активні ферменти починають свою роботу лише після 5-7 днів з моменту встановлення. Лише після тижня, можна буде проводити очищення вручну, адже за цей період потрібно дати склу самому придбати потрібні хімічні реакції, які після допоможуть очищати скло самостійно.

Заказати самоочищуючі вікна у компанії «Orbislux»!

Самоочищуючі вікна купити можна у нас за дуже вигідною ціною. Саме скло може бути встановлено як вертикально, так й під кутом. Навіть після сильного дощу, воно залишається прозорим та має високу міцність, що дозволяє служити дуже довго. Якщо у вас виникли додаткові питання, то телефонуйте нам прямо зараз, й ми розповімо та відповімо на усі ваші запитання.

Самоочищуючі вікна, ціна яких не набагато дорожче звичайних, у будь-якому випадку будуть дуже вигідним вкладенням, й ви раз та назавжди забудете про таку проблему, як очистка скла. Плюс до всього такі вікна вважаються енергозберігаючими, що дозволить вам заощадити чимало грошей на опалення.

Природно, встановлення таких вікон слід довірити професіоналам, які вже не один рік мають справу з такими склопакетами, адже при найменшому пошкодженні можна повністю зіпсувати верхнє покриття, яке втратить свої властивості. Тому, якщо ви шукайте самоочищуючі вікна Київ, то звертайтеся до нас, й наші фахівці не тільки правильно встановлять вам новенькі вікна, але й розкажуть, як за ними доглядати.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах