Відгуки про компанію Orbislux

Залишений відгук буде додано на сайт тільки після модерації адміністратором

Вікна у квартирі ми поміняли ще у минулому році з дерев’яних на пластикові, а ось балкон залишили на закуску. Тому що боялися навіть приступати до таких масштабних робіт. Але друзі порекомендували цю фірму, спасибі їм велике. Виявилося, що ціна на скління балкона не така захмарна, як нам розповідали у інших фірмах, цілком можна собі дозволити. Порадував й сервіс, починаючи від менеджера, який розповів нам про усі деталі, нюанси та інше, що навіть ми, нічого не розуміють у пластиці й стеклах, отримали повне уявлення. Про ціни не буду говорити, все ж у кожного усе індивідуально, дивлячись які розміри та роботи. Нас цілком усе влаштувало, спасибі за оперативність.

Вікторія Горлач

Тільки встановили вікна, подивимося, як вони перенесуть свою першу зиму, але поки хочеться відзначити для тих, хто буде замовляти у цій компанії вікна, що нам сподобалося. У першу чергу, це швидкість реагування на замовлення. Був у нас сумний досвід з іншим замовником, ми чекали МІСЯЦЬ поки нам привезуть те вікно, потім привезли не те, що ми замовляли, у результаті просто втрачений час. Тут же буквально протягом декількох днів після того, як ми домовилися про усі нюанси, нам привезли й поставили буквально за лічені години усе. Тому, якщо вам дорогий ваше час, то зверніть увагу на цю фірму.

Анжела

Вікна, які ми замовили та поставили у цієї фірми вже пережили перевірку на міцність весняними морозами. Що хочу вам сказати – якість коштує тих грошей, які ми заплатили. У кімнаті тепло, раніше зі старими вікнами у нас постійно гуляли протяги, тепер цього немає. Скло «не потіє», пил між склопакетами не скупчується, ніяких морозних візерунків, й по кутах немає цвілі. У нас дуже велика вологість у квартирі, й ці вікна стали порятунком. Усю роботу майстри виконали вустрок. Ось плануємо через пару місяців продовжити ремонт, будемо тут же замовляти й великі вікна для балкона.

Антонина

Тут ми замовляли вікна у квартиру батьків чоловіка. На кухню. У всіх інших кімнатах вже поміняли давно, але у кінці робіт виник конфлікт з колишніми підрядниками. Тому шукали нову фірму, підказали друзі. Зателефонували за вказаним номером, нам дуже швидко порахували вартість та підказали, яке вікно буде краще служити на кухні. Що сподобалося найбільше, що хлопці прибрали за собою сміття, так як батьки чоловіка пенсіонери, їм складно виносити сміття, тут же нам зробили повний комплекс послуг – від виміру вікон до перевірки його функціональності. Свекри залишилися задоволеними, й це головне.

Яна Околот

Як тільки ми в’їхали у свою нову квартиру, відразу зрозуміли, що жити тут неможливо, шум від трамвая та машин нестерпний. Мучилися ми місяць, поки не поміняли вікна на пластикові. Яка ж це краса! Тихо, спокійно, без протягів, нарешті можна спати й не чути шум траси. Окрема подяка хлопцям з фірми, усе зробили дуже швидко, а, головне, акуратно. Замовлення прийняли швидко та буквально за лічені дні були готові вікна, ось це оперативність! Що сподобалося найбільше, наостанок, нам навіть розповіли, як за вікнами доглядати, чим мити й як часто. На черзі балкон – підзбираємо грошиків й знову звернемося сюди ж.

Антон Кузьменко

Нарешті й ми почали з чоловіком ремонт у квартирі. Перше, що зробили – це замінили пластикові вікна на нові. Довго вибирали виробника, довго вирішували чи ставити з двома пакетами стекол, або з трьома. Добре, що ми взагалі звернулися у цю фірму, інакше б справа дійшла до скандалу у нас. Тут нам порадили, яке саме вікно підійде у нашу квартиру, враховуючи північну сторону кімнати, й визначилися з ціною. Самі роботи по заміні вікна зайняли буквально день. Бригада приїхала вчасно, усе чітко, швидко, злагоджено, не потрібно не стежити, нічого. Акуратно усі щілини заклали, немає протягів, конденсат також не скупчується, що дуже важливо. Особисто ми – рекомендуємо.

Тетяна Юрівна

Для скління котеджу я відправив запити відразу у декілька фірм, які спеціалізуються на встановленні пластикових вікон. Пропозиція даної фірми для мене було найвигіднішою. Я вибрав енергозберігаючі пластикові вікна з 3-ма камерними склопакетами. Обговорили усі деталі з менеджером кілька разів, й при вимірі вікон, знову обумовили усі характеристики. Так що я був майже спокійний. Повністю ж заспокоївся, коли побачив результат роботи. Усе зроблено якісно та професійно. Усі терміни, прописані у договорі, витримані, майстри впоралися за один день. Результат радує.

Руслан Величко

Наші пластикові вікна простояли вже три місяці, й значить, можна робити перші висновки. Отже, почнемо з того, що у цій фірмі мене відрадили брати ті вікна, які спочатку я хотів. Й добре, тому що моя квартира має свої особливості, зараз я розумію, що хлопці професіонали, поганого не побажали. Мені встановили пластикові вікна з двома склопакетами. Роботи проводилися швидко, команда працює злагоджено. З вікон не дме, вологість не скупчується, москітна сітка стоїть добре, комах не пропускає. Невеликий мороз вікна витримали, але у нашій місцевості великих морозів не буває, так що я задоволений поки усім, а там подивимося.

Александр Потапов

Сто фірм точно переглянув й відгуки вивчив, поки зважився звернутися сюди. Стільки зараз шарлатанів, що просто боявся, вікна адже – річ недешева. Але усе обійшлося. Крім того, я тепер й сам, хто запитує, рекомендую, перевірено ж особисто мною. Міняв три вікна – два у залі, одне у спальні. Вікна нестандартні, працівники заміряли самі, й виготовляли спеціально під мою квартиру. Усе це зайняло буквально кілька днів з моменту, як я звернувся, до моменту, як уже милувався видом на місто з нових вікон. Швидко, якісно, ​​без обману та за прийнятною ціною – ось, що особисто я можу сказати.

Андрій Максимов

Не особливо я любитель писати відгуки, але особисто, коли сам шукав фірму, яка займається пластиковими вікнами, перечитав мільйон відгуків, й мені це дуже допомогло. Сподіваюся й мій комусь стане у нагоді. Отже, цю фірму я знайшов в інтернеті, ознайомився з умовами та подзвонив. Тлумачний менеджер усе мені пояснив, визначилися з характеристиками вікон. Хлопці самі приїхали й заміряли вікна, робили недовго, а поставили за 1 день. Вікна практично не пропускають шум, усі щілини закладені дуже добре, витримують сильний вітер. Ціна мене теж повністю влаштувала. Є варіанти на будь-який гаманець.

Александр

Звертався у цю фірму вже двічі, що вже говорить про те, що мене багато влаштувало. Перший раз міняли вікна на кухні, другий раз – на балконі. Що мені сподобалося, то, що працюють дуже швидко. Не потрібно чекати три дні поки зателефонують, поки виготовлять, поки встановлять, усе у лічений час. А головне – приїжджають вчасно, що важливо, коли треба відпроситися з роботи. Усе говорить про те, що їм важливий кожен клієнт й до кожного вони знаходять свій підхід. Особисто мені пропонували на вибір три варіанти пластикових вікон, різні по функціональності й за ціною. Ось у мене ще просяться на заміну вікна у спальні, тому й втретє звернуся.

Игор Хілько

І я згадала наші муки з вибором вікон. У нас будинок дерев’яний, але я дуже хотіла пластикові вікна, усі фірми відмовлялися, вірніше, не гарантували успіх, так як пластик з деревом не дуже-то контактує. А у цій фірмі нам запропонували встановити спеціальну коробку, у яку вікна сіли, як влиті. Звичайно, я погодилася. Тим більше за ціною це було не накладно. Уклали договір, хлопці приїхали виміряли усі вікна, їх вийшло п’ять штук, замовлення на виготовлення чекали не довго, обумовлені терміни вони не перевищили. Зробили усе по-швидкому, що не розтягували задоволення. Але якісно, здорово, я особисто задоволена!

Олена Гребеннікова

Зараз стільки варіантів фірм й виробників пластикових вікон, що просто очі розбігаються. Та й самі вікна розрізняються за якістю та функціональністю. Тому я шукала швидше людей, які знають свою справу, й зустріла їх у цій компанії. Тут мені розповіли, яке вікно підійде саме до моєї квартири у центрі міста, ось, чесно, сама б я купила, що попало. Зараз сиджу у кімнаті, у якій тепер тихо (не порівняти шум, який проникає через старі дерев’яні вікна), немає протягів. Мої враження тільки позитивні від співпраці, хлопці ввічливі, акуратні, знають свою справу.

Анна Довгаль

Після недавнього сумного досвіду по заміні вікон ми з чоловіком зареклися звертатися до подібних фірм. Але посиділи, подумали й вирішили ризикнути, не самим же, врешті-решт міняти вікна. Й то нам пощастило у цей раз з фірмою, то чи не усе так погано у нашій батьківщині, але попалися нам явно профі у своїй справі. Пояснили, показали приклади, заміряли, виготовили, поставили й усе це у лічений час. А знаєте, що найбільше сподобалося – ввічливість та акуратність. Ми чекали, що пройдуть у взутті по килиму, насмітять й підуть. Нічого подібного, за собою залишили чистоту. Приємно. І якість робіт нас теж повністю влаштувала. Рекомендуємо.

Наташа Власенко

Місяць тому ми з дружиною ремонт на кухні затіяли, й усе так добре йшло, поки не дійшло до вибору пластикових вікон. Дружина хотіла з двома пакетами скла, я з трьома. Розсудили нас у цій фірмі та відрадили мою дружину брати з двома склопакетами. Крім того, так як кухня у нас на сонячній стороні, нам порадили поставити вікна з захисним покриттям. Як добре, що ми послухали, тепер у нас на кухні не так жарко, як раніше. Ми стільки цікавого дізналися про вікна у цій фірмі, виявляється, можна поставити звукоізоляційні й навіть противандальні. Але нам це не потрібно було, ми на 9 поверсі, до нас вандали не долізуть. Але майте на увазі, що сьогодні вибір вікон величезний. І тут вам порадять, те, що підійде саме вашому будинку.

Сергій Добрянський

Додати свій відгук про компанію Orbislux

Обязательное поле

Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Что вы о нас думаете?
rating fields
Хотели бы вы указать звездный рейтинг?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *