Утеплення лоджії Київ

У пошуках додаткової площі у квартирі, власники житла у багатоквартирних будинках звертаються до балконів та лоджій. Ці приміщення легко можна перетворити у корисні зони, якщо приділити увагу якісному утепленню та гарному склінню. Не обов’язково це повинні бути витратні маніпуляції.

Сьогодні легко можна зробити скління лоджії недорого, а також замовити утеплення балкону всередині й зовні за вигідною ціною.

Багато наших клієнтів на початковій стадії ремонту намагаються виконати утеплення балкона своїми руками, але потім усе одно звертаються до нас, щоб усі роботи були зроблені професійно.

Пам’ятайте, що утеплення – це серйозний процес, від правильності якого залежить комфорт й затишок у всій квартирі.

утепление лоджии киев 1

Пластикові вікна для лоджії та балкону

Перш, ніж говорити про зовнішнє утеплення та внутрішню обшивку, варто згадати про якісні й надійні вікна. Віконні конструкції для балкону, які будуть поєднуватися з кімнатою, повинні бути дорогими. Встановивши неякісні профіль та склопакети, усі зусилля по утепленню ви зведете нанівець.

Вибираючи вікна для балкону або лоджії, зверніть увагу на наступні параметри:

 • наскільки надійно захищає конструкція від шуму, холоду, пилу, особливо, якщо ви живете у запиленій та гучній місцевості;
 • потрібно буде додаткове зміцнення парапету або доведеться встановлювати пластикову конструкцію, якщо старі кріплення для рами можна реанімувати;
 • вибирати вікна потрібно у відповідністі до вимог, наприклад, чи будете ви поєднувати лоджію та кімнату або ж балкон залишиться закритою зоною.
утепление лоджии киев 2

Усе вищеперелічене, а також тип скління буде впливати на вартість скління. Найпопулярніші види скління балконів: лоджія, П-образне, Г-образне, півколо, французьке. Фахівці нашої компанії запропонують будь-які варіанти якісно й за доступною ціною.

Утеплення лоджії зовні або зсередини: ось у чому питання?

Якщо ситуація дозволяє утеплювати лоджію або балкон зовні, то варто почати з цього. Внутрішнє утеплення може забрати корисну площу, а також порушити точку роси. Помилки утеплення можуть проявитися такими неприємними моментами, як мокрі плями на стінах, руйнування цегляної кладки, проблеми з дерев’яними та металевими елементами.

Якщо ж зовнішнє утеплення з різних причин неможливо, внутрішнє довіряйте тільки фахівцям. Співробітники нашої компанії пропонують зручну й вигідну послугу балкон під ключ.

Ми подбаємо про усе та зробимо лоджію або балкон теплими й затишними. Утеплення, скління, розширення, внутрішня обробка – нам усе під силу.

утепление лоджии киев

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах