Акції компанії Орбіслюкс

Акції та знижки діють тільки при замовленні через сайт у відповідній формі. Будь-які види знижок не підсумовуються!

ПЕНСІОНЕРАМ Знижка 10%

Наша компанія надає знижку у розмірі 10% на нашу продукцію усім пенсіонерам. Просто надайте нам пенсійне посвідчення та отримаєте знижку автоматично

Отримайте прямо зараз знижку на будь-яку нашу продукцію. Наша ціна зі знижкою вас здивує

УЧАСНИКАМ АТО ЗНИЖКА 10%

Усім учасникам АТО ми даруємо знижку у розмірі 10%. Просто надайте нам посвідчення учасника АТО й отримаєте знижку автоматично

Утеплюючи свій будинок, ви створюєте затишну та приємну атмосферу для проживання. Монтаж металопластикових вікон, балконів та лоджій на сьогоднішній день вважається найбільш ефективним методом утеплення квартири або будинку.

Ціновий діапазон на дані послуги у різних компаніях може істотно варіюватися. Усе визначається якістю реалізованої продукції та обсягом необхідних робіт. За допомогою акцій й знижок можна отримати додатковий сервіс або аксесуари на більш вигідних умовах, а у деяких випадках без фінансових витрат з боку клієнта.

Протягом тривалого часу наша компанія Orbislux позиціонує себе на вітчизняному ринку послуг як організація, успішно спеціалізується на продажах та встановленнях металопластикових конструкцій по усій території України.

Нашими співробітниками регулярно проводиться акційні програми, що дозволяють нашим клієнтам здійснити замовлення на найвигідніших умовах або отримати безкоштовні подарунки.

Сумлінне ставлення до взятих на себе зобов’язання, турбота про кожного клієнта, індивідуальний підхід та демократична цінова політика – це ті критерії, якими наша компанія керується протягом багатьох років своєї діяльності.

Своїм покупцям та постійним клієнтам наша організація регулярно надає знижки й проводить акційні заходи. Відстежуючи поновлення, вам надається унікальна можливість отримати грандіозні знижки на монтаж металопластикових конструкцій, фурнітуру та інші корисні аксесуари.

Наша компанія надає послуги за найвигіднішими цінами, не тільки у столиці та області, а й по усій території України.

Однак, особливо слід відзначити, що подарунок або знижка – це ті нюанси, які завжди радують людей, адже додаткова фурнітура зможе зробити ваше життя більш затишною та комфортною.

Ми з великою увагою й турботою ставимося до побажань наших замовників та надаємо комплекс послуг на якісно високому рівні. Здатні приємно здивувати навіть найдосвідченіших вітчизняних споживачів.

Пластикові вікна Київ акції від нашої компанії дозволяють вам придбати високоякісну продукцію від відомих світових виробників, але також вигідно заощадити як на самому виробі, так й на монтажі. Металопластикові вікна Київ акції гарантує вам 10 років безкоштовного сервісного обслуговування.

Зробивши у нас замовлення, за вказаною вами адресою прибуде інженер-замірник, який на місці зробить необхідні виміри та обговорить з вами функціональність конструкції, а також надасть професійну консультацію щодо усієї потрібної вас інформації.

Послуги замірника – безкоштовні.

Вікна акції від нашої компанії – це унікальна можливість заощадити сьогодні 700 грн. На особливу увагу заслуговує пропонована нами клієнтам безпроцентна розстрочка, від 6 до 24 місяців. При цьому спочатку виготовляють конструкцію, здійснюють доставляння, монтаж й лише через деякий час, ви починаєте платити. Дана послуга дуже вигідна, так як дозволяє клієнту оцінити якість та функціональні можливості придбаної продукції, а також упевнитися наскільки ефективно були проведені монтажні роботи.

Якщо ви хочете облагородити інтер’єр своєї квартири, зробити атмосферу у приміщенні більш затишною та комфортною, довіртеся нашим фахівцям, які володіють великим досвідом роботи у сфері надання послуг по продажу, доставлянню та встановленню металопластикових вікон.

Довірте нам свої турботи, й ми у повній мірі виправдаємо ваші очікування. Якщо у вас виникла необхідність отримати додаткову інформацію щодо проведених нашою компанією аукціонних програм й знижкових заходів, зв’яжіться з нашими менеджерами!

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах