Утеплення балкону зовні

Хочете використовувати балкон, як житлове приміщення? Не знаєте, як правильно організувати простір, щоб воно було тихим та теплим? Зверніться до фахівців. Сучасні матеріали та конструкції дозволяють виконати якісне утеплення балкону зовні й зсередині, не порушивши дизайн.

Якщо ви шукайте інформацію за запитом зовнішнє утеплення балкону Київ, рекомендуємо почати з пошуку якісних віконних конструкцій. Скління балкону – це важлива складова утеплення. Адже якщо вікна пропускають холод, то усі зусилля, витрачені на утеплення, будуть даремні.

утепление балкона снаружи 4

Зверніть увагу, що якісне утеплення балкону дозволяє не тільки зробити житло теплим та комфортним, але й економити до 30% витрат на опалення.

Скління балкона Київ

Почнемо з пластикових вікон, адже вони відіграють вирішальну роль у процесі утеплення. При виборі віконних конструкцій звертайте увагу на профіль, формулу склопакету та якість фурнітури.

Ми пропонуємо вікна якісних виробників. Співпрацюємо з компаніями Rehau, Salamander, OpenThek, KBE. Ми підберемо якісні вікна у рамках вашого бюджету.

Утепление балкона снаружи 2

Розрахувати вартість стандартних конструкцій можна за допомогою онлайн-калькулятора. При проведенні замірів наші фахівці підберуть відповідні вікна й точно вирахують вартість проекту. Виклик замірника у Києві та області безкоштовний.

Зовнішнє утеплення: нюанси

Утеплення балкону зовні має свої труднощі, пов’язані з доступом до балкону. Адже якщо балкон знаходиться вище першого поверху, то для утеплення потрібно вдаватися до послуг промислових альпіністів.

Без спеціального обладнання, знань, досвіду не рекомендується підходити до зовнішнього утеплення. Якщо внутрішні роботи ще можна виконати самостійно, то лізти у висотні роботи вкрай небезпечно.

Утепление балкона снаружи 1

Одним з найпопулярніших матеріалів для утеплення є пінополістирол. Він відрізняється легкістю, простотою в укладанні, володіє усіми необхідними екологічними характеристиками. Матеріал потрібно кріпити міцно, не тільки для ефективного утеплення, а й для безпеки перехожих.

Вартість зовнішнього утеплення балконів залежить від складності проекту, структури балконної плити та інших нюансів. Фахівці компанії «Орбіслюкс» пропонують послугу «балкон під ключ», яка включає усе необхідне для створення комфорту.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах