Майстер по ремонту балконів у Києві

Велика частина балконів у багатоповерхових будинках Києва, спочатку є мало корисним відкритим простором з металевою огорожею. Деякі з них частково засклені простим склом у дерев’яній рамі. Але навіть такі балкони уразливі перед високими та низькими температурами, не захищені від опадів й протягів, та придатні хіба що для зберігання речей, яким не знайшлося місця у будинку. Але при бажанні, це легко виправити.

Зважившись на ремонт балкону, господар може отримати повноцінне житлове приміщення для відпочинку або під робочу зону, які можна однаково зручно використовувати у будь-який час року.

Косметичний та капітальний ремонт балконів у Києві

Замовнику варто визначити для себе функціональне призначення балкону, щоб вирішити, який ремонт він вважав би за краще здійснити: косметичний або капітальний. У косметичний ремонт може входити часткова заміна скління та комплектуючих (ручок, фурнітури), нанесення захисного покриття, встановлення дверей, а також обшивка балкону.

Капітальний ремонт потрібен тоді, коли хочеться не тільки повністю оновити простір, але підвищити його технічні та функціональні якості, наприклад, шумоізолювати й утеплити. У такому випадку, ремонтні роботи будуть включати обшивку усіх поверхонь, тепле скління, укладання підлогового покриття, тощо.

До капітального ремонту може відноситься й розширення площі балкону. Якісно оброблений та утеплений балкон або лоджія будуть не тільки привабливими зовні, але практичними й економічними, оскільки у них буде комфортно перебувати як влітку, так й у зимовий час, а тепловтрати знизяться до 30-50%.

Кому довірити ремонт балкону?

Скління та обшивку балкону варто довірити грамотному й професійному майстру, який готовий не тільки якісно та швидко виконати усі роботи, а й надати на них гарантію. У цей час приватні майстри, що дають оголошення на сайтах й у друкованих виданнях можуть не тільки халатно підійти до виконання ремонту, але й створити нові проблеми, на виправлення яких, у подальшому будуть потрібні додаткові витрати.

Гарний майстер по ремонту балконів погодить із замовником усі етапи, допоможе підібрати якісні матеріали та зробить усі роботи відповідно до технологій, домагаючись результату, який збережеться на довгі роки. Послуги такого майстра ви можете отримати у спеціалізованій компанії «Орбіслюкс».

Ми пропонуємо:

 • широкий спектр робіт;
 • великий асортимент високоякісних віконних систем та дверей різних конфігурацій;
 • сертифікати, а також гарантію на усю продукцію й виконувані нами роботи;
 • безкоштовний виїзд майстра для проведення замірів;
 • постійні знижки та акції;
 • адекватні розцінки та прозору систему оплати.

Замовивши ремонт балкона у Києві, навіть через тривалу експлуатацію приміщення, замовник не виявить ніяких недоліків, допущених при утепленні, склінні або оздобленні. Ви можете прямо зараз зв’язатися з нами й отримати більш детальну інформацію про наші послуги та вартість.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах