Вартість вікна на балкон

Скління балкона або лоджії проводиться з однією метою – отримати додатковий житловий простір, однаково комфортне у використання, як влітку, так й у холодну пору року. Але різноманіття віконних систем змушує задуматися про те, які характеристики дійсно важливі, а на яких можна заощадити.

Вибір, перш за все, повинен здійснюватися виходячи з того, які цілі переслідує замовник, бажаючи засклити балкон. Якщо, наприклад, він хоче облаштувати підсобне приміщення, захистивши його від опадів та протягів, він може заощадити й встановити недорогі віконні системи. А якщо балкон планується використовувати як повноцінний житловий простір, слід підібрати більш надійну систему для герметизації та утеплення.

Металопластикові вікна для балкона

Кращим бюджетним рішенням для скління балкона є металопластикові вікна. Вони досить функціональні, практичні, відрізняються довговічністю та прекрасною естетикою. З огляду на індивідуальні вимоги й технічні особливості свого балкона, замовник повинен визначитися з наступними параметрами рами:

 • Г-подібна, П-образна або еркерна;
 • каркасна або безкаркасна;
 • з розсувним, розпашним або безрамним відкриттям;
 • економ-, стандартний-, преміум- або еліт-клас.

Широкий модельний ряд якісних віконних систем для балкона у самих різних модифікаціях, готова запропонувати компанія «Орбіслюкс». Незважаючи на те, що уся представлена ​​продукція – це сертифіковані вироби від кращих віконних виробників, ціни на євровікна для балкона залишаються максимально доступними для кожного.

Фактори, що впливають на вартість євровікон

Пластикові вікна можуть істотно відрізнятися за своєю ціною. Цим обумовлені різні технічні та функціональні особливості віконної конструкції.

Наприклад, на ціну впливає кількість камер, яке у свою чергу визначає ступінь теплоізоляційних властивостей усього блоку. Але також не менш важливими характеристиками є наповнення простору між камерами й тип самого скла. Так, наповненням між стеклами може служити вакуум, тобто відсутність повітря або речовина, якою, як правило, є інертний газ, що створює додатковий бар’єр для холоду. У останньому випадку система буде відрізнятися більш високою ціною.

Віконні системи зі склом, оснащеними енергозберігаючими властивостями – будуть коштувати дорожче звичайних. Крім таких показників велике значення має фурнітура, яка багато у чому визначає ергономіку конструкції, а також її експлуатаційний термін. Європейська фурнітура – гарантія легкого та надійного відкривання-закривання, а також відсутність необхідності в обслуговуванні.

Купити пластикові вікна на балкон в Україні

Купити пластикові вікна з доставлянням у будь-яку частину України ви можете на нашому сайті. Зв’яжіться з нами, й ми відповімо на будь-які питання щодо продукції та ціни, а також допоможемо знайти грамотне рішення щодо вашого бюджету. Ми не залишимо вас без гарантії від виробника, а також швидко й якісно допоможемо засклити ваш балкон.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах