Київ обшивка балкону вагонкою

Якщо Ви стурбовані питанням утеплення балкону, то напевно вже шукали інформацію за запитом: внутрішня та зовнішня обшивка балконів Київ ціна. Дійсно сучасні матеріали дозволяють використовувати балкон не так, як це робили наші бабусі та дідусі.

З комори, де можна було знайти усе: від зимових саней до скакалки, ця територія у квартирі перетворюється у затишне місце відпочинку, кабінет або додатковий простір. Безумовно для того, щоб переформатувати балкон, варто знайти варіанти обшивки балкону всередині Київ, а також утеплити його, щоб там було комфортно й затишно проводити час.

Киев обшивка балкона вагонкой

Фахівці компанії Орбіслюкс пропонують балкон під ключ. У рамках даної послуги ми підберемо якісні вікна, виконаємо обробку кліматично захисними матеріалами, створимо усі умови для роботи та відпочинку.

Утеплення балкону: види та ціни

На сучасному ринку є величезна кількість матеріалів, які використовуються для утеплення та оздоблення балконів. Фахівці нашої компанії застосовують тільки безпечні та якісні рішення.

Найпопулярніші матеріали для утеплення:

 1. Пінопласт. Найдоступніший за ціною матеріал, дозволяє збалансувати температуру всередині приміщення. Такий варіант досить легкий, але довговічний. Має цей матеріал й недоліки – високий ступінь загоряння, не міцний.
 2. Пінополістирол. Цей матеріал дозволяє якісно утеплитися без наслідків, які можуть виникнути у випадку з пінопластом. Вартість такого утеплення вище, працювати зі стіродуром також складніше.
 3. Тепловий екран. Це спеціальні пластини зі спіненого матеріалу, обшиті фольгою. Таке рішення ідеально з точки зору теплоізоляції, захисту від вологи. Ціна відповідно недешева, але якість відмінна.

Про утепленнія обов’язково потрібно подбати тим, хто прибирає перегородку між кімнатою та балконом, продовжуючи за рахунок балкона простір кімнати.

Киев обшивка балкона вагонкой 2

Обшивка балкону зовнішня та внутрішня

Компанія «Орбіслюкс» пропонує не тільки якісні пластикові вікна, їх збірку та монтаж, але й повноцінну послугу балкон під ключ. Фахівці нашої компанії виконають обшивку у відповідності до вимог замовника недорого.

Ми допоможемо підібрати якісне рішення у рамках Вашого бюджету. Наші співробітники зроблять усе, щоб створити на балконі приємну, відпочиваючу атмосферу.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах