Решітки на пластикові вікна

Решітки на пластикові вікна ставляться так само, як й на звичайні – дерев’яні. Мета всіх решіток – це безпека. На другому місці вже стоїть гарне оформлення, дизайн та естетика.

Поставивши решітки на пластикові вікна від компанії Орбіслюкс, ви гарантовано забезпечите себе й усіх членів вашої родини від нещасних випадків, й незаконного проникнення невідомих осіб до вашого будинку!

Наша компанія на ринку вже 17 років. На протязі усього періоду діяльності ми даруємо людям впевненість та безпеку. Фахівці Орбіслюкс консультують людей щодо решіток на вікна, так як вибір у нас величезний. Ви можете підібрати для себе решітку на пластикове вікно за ескізами, представленим у нас на сайті. Усі реальні фото з решітками ви можете подивитися у розділі «Фотогалерея».

Ми надаємо тільки кращу якість та красивий вид, який виготовляється індивідуально по вашому ескізу. Ви можете його надати самі або ж підібрати з нашими майстрами.

Можемо запропонувати вам зварні, ковані, металеві та сталеві решітки чи ж розсувні решітки на пластикові вікна.

Різновиди решіток на вікна:

 1. Зварні решітки – найпростіші решітки, вони виготовляються без будь-яких великих витрат за часом. Вони ж найдешевші їх усіх варіантів. Зараз у нас проходить акція саме на зварні решітки й придбати їх ви можете від 640 грн/м2 замість 900 грн/м2. Незважаючи на невисоку ціну за якістю вони не гірше будь-яких інших.
 2. Ковані решітки – це решітки з візерунками, які вимагають особливого підходу. Можна сказати, що це ювелірні решітки, тому що на їх оформлення знадобиться більше часу, ніж на зварні. Для виготовлення кованих решіток потрібен справжній професіоналізм. Але, незважаючи на це, ковані решітки дуже красиві й впишуться у будь-який фасад, роблячи його набагато привабливіше. Ціна на ковані решітки варіюється від 930 грн/м2.
 3. Розсувні решітки – решітки, які можуть відкриватися. Найчастіше їх замовляють клієнти, які живуть у приватних будинках або ж у багатоповерхівках на перших поверхах. Плюс цих решіток у тому, що їх можна відкрити, а значить можна легко помити вікна й передати через вікно якісь речі. Дані решітки у нас можна придбати від 760 грн/м2.

Термін виготовлення решіток варіюється від 3 до 12 днів, частіше за все, це 2-3 дня. Після чого ви отримуєте дзвінок від наших майстрів, домовляєтеся про доставляння, яке ми прозводимо безкоштовно на території Києва та області. Фахівці компанії Орбіслюкс допоможуть підібрати решітку, зробити розрахунок й дадуть детальні відповіді на усі ваші запитання. Також, ми допомагаємо зі встановленням решіток на пластикові вікна.

Набравши нас прямо зараз й оформивши замовлення, ви автоматично берете участь у акції, яка дає можливість заощадити 700 гривень. Щоб купити решітки на вікна за вигідною ціною телефонуйте прямо зараз! Ми з задоволенням пояснимо усі деталі й відповімо на усі питання!

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах