Встановлення вікон у Вишгороді

Встановлення пластикових вікон є сучасним та надійним рішенням в облаштуванні різних приміщень. Скління – це не тільки естетично й актуально, але також практично та досить ефективно, за умови, що усі роботи були виконані кваліфікованим та акуратним майстром.

Монтаж віконних систем професіоналом, хто виконує усі технології та стандарти, забезпечує відмінну теплоізоляцію, шумозаглушення, герметизацію приміщення від вологи та протягів. Не менш важливим, звичайно, є й вибір самої віконної конструкції, адже від її якості буде залежати ряд експлуатаційних характеристик та довговічність вікон.

Установка пластиковых окон

Звертаючись до фахівця по встановленню віконних профілів та склопакетів, замовник зможе проконсультуватися й підібрати оптимальне рішення на підставі рекомендацій досвідченого майстра.

Де у Вишгороді, замовити встановлення вікон?

Встановити вікна у Вишгороді пропонує компанія «Орбіслюкс». Вирішивши провести усі роботи самостійно, ви звичайно можете заощадити свій бюджет, але повірте, не маючи навичок монтажу, ви ризикуєте витратити ще більше коштів на заміну вікон у майбутньому.

Наша бригада – це досвідчені майстри, які сумлінно виконують усі роботи відповідно до технологій та норм. Крім послуг по встановленню, ми пропонує широкий вибір віконних систем різного цінового сегменту, що відрізняються надійністю металопластикових профілів та високою якістю склопакетів.

Ми підберемо доступне рішення для скління будь-якого приміщення й призначимо проведення робіт у зручний для вас час.

Етапи встановлення вікон

 1. Першим етапом, як правило, є демонтаж старих вікон. Варто відзначити, усунення старих елементів наші майстри виконують безкоштовно.
 2. Далі, металопластикові профілі вставляються та закріплюються, а майстри здійснюють герметизацію стиків, використовуючи будівельну піну.
 3. Наступними етапами є монтаж склопакетів та фурнітури.
 4. Після цього відновлюються укоси, монтується підвіконня, встановлюються антимоскітні сітки та інші додаткові елементи.

Ціна встановлення вікон у Вишгороді залежить від обраного типу віконної системи, а також обсягу роботи. Буває, що майстрам доводиться розширювати або звужувати віконний проріз для встановлення нового вікна, що ускладнює роботу, а відповідно підвищує її вартість.

Переваги роботи з нами

Вдаючись до наших послуг, клієнти можуть не тільки замовити встановлення вікон недорого, але також придбати якісну віконну систему з гарантією за ціною виробника. Наші послуги включають консультацію, безкоштовний виїзд фахівця, заміри віконних прорізів, монтаж, а також вивезення будівельного сміття. Якісно та швидко ми виконаємо встановлення вікон, оформивши гарантію на виконані роботи.

Для економії вашого часу, ми рекомендуємо підготуватися до приїзду майстра: забезпечити наявність розетки й вільний доступ до вікна, захистити меблі та техніку від будівельного пилу.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах