Пластикові вікна Вишгород

Ви ще не поміняли старі вікна на нові герметичні конструкції? Цікавлять вікна Вишгород недорого? Тоді ви потрапили за адресою. Компанія «Орбіслюкс» допоможе вирішити будь-які питання з склінням у стислі терміни й максимально якісно. У нас можна купити пластикові вікна у Вишгороді за найвигіднішою ціною в Україні.

Чому ми так впевнені у якості продукції та чесній ціні? Усе просто, ми напряму співпрацюємо з кращими віконними виробниками на ринку. Rehau, Salamander, OpenThek, KBE – у нашому каталозі представлені тільки ті конструкції, у яких ми впевнені. Вікна від виробника у Вишгороді – це відмінна можливість створити затишок й тепло за доступною ціною.

Пластиковые окна Вышгород

Більше 17 років роботи на віконному ринку дозволяє нам швидко вирішувати будь-які питання зі склінням. Серед найпопулярніших послуг: підбір вікон, заміри, встановлення.

Пластикові вікна: широкий вибір

Компанія «Орбіслюкс» пропонує металопластикові вікна у трьох варіантах: економ-, стандарт- та преміум-класу. Якщо хочете купити вікна у Вишгороді недорого, ми підберемо конструкції у рамках заданого бюджету. Якщо ж ви налаштовані встановити ексклюзивні рішення – у нас теж є, що запропонувати.

Ми завжди застерігаємо наших клієнтів від поганих вікон. Пам’ятайте, не завжди дорого – це якісно, ​​а дешево – це погано. Ми намагаємося знаходити оптимальні рішення, підбирати кращі співвідношення ціни та якості. Підбираємо не тільки якісний профіль й склопакет, а й звертаємо увагу на комплектуючі, фурнітуру та аксесуари.

Пластиковые окна Вышгород

Чому наші клієнти рекомендують нас своїм знайомим?

Наша компанія працює у Києві та області. Доставляння вікон можливе у будь-яке місто України, а встановлення нашими фахівцями доступне тільки у столичному регіоні. Співпраця з «Орбіслюкс» має масу переваг.

Сильні сторони нашої компанії:

Пластиковые окна Вышгород 2

Ми постаралися назвати деякі переваги, так як не звикли себе хвалити. Пропонуємо вас подивитися фотогалерею, де представлені наші роботи, й почитати відгуки про компанію. Звертайтеся до нас та самостійно переконайтеся у високій якості продукції, надійному встановленню та правильному пібору вікон.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах