Пластикові вікна у Ірпені та Бучі

Уявити сучасне житло без пластикових вікон просто неможливо. Жителі великих мегаполісів та маленьких містечок намагаються доповнити житло такими надійними конструкціями, щоб створити затишок у будинку.

Металопластикові вікна встановлюють у квартирах, заміських будинках та котеджах, дачах й навіть у лазнях. Це універсальні вікна, які не пропускають холод, звук та пил.

Компанія «Орбіслюкс» пропонує якісні вікна за доступною ціною не тільки у Києві. Якщо вас цікавлять пластикові вікна Буча або встановлення вікон Ірпінь, сміливо звертайтеся до нас.

пластиковые окна ирпень и буча

Пластикові вікна у Київській області

Ми пропонуємо різні варіанти якісного скління у Києві та Київській області. У каталозі нашої компанії представлені вікна кращих вітчизняних та світових виробників у чотирьох категоріях: економ-, стандарт-, преміум- та еліт- класів. Залежно від вимог, які ви виставляєте конструкціям та місцю, де вони будуть встановлені, можна підібрати оптимальний варіант.

У нас можна знайти найновіші розробки віконного ринку, ми стежимо за новинками й намагаємося, щоб у наших клієнтів була можливість встановити кращі вікна.

Продукція компанії Оrbislux:

Крім встановлення вікон, ми допомагаємо вирішувати різні проблеми. Наприклад, якщо ви живете у галасливій місцевості, можемо запропонувати шумозахисні вікна. У асортименті також є міцні, самоочищуючі, енергозберігаючі вікна. Останні рекомендуємо встановлювати усім.

пластиковые окна ирпень и буча 2

Енергозберігаючі склопакети мають спеціальне напилення іонів срібла. Вони відображають частину тепла назад у приміщення. Такі вікна «тепліше» звичайних на 30-50%. Для більшого ефекту, до однії з камер склопакету закачується газ аргон.

Встановлення пластикових вікон у Києві та області

Навіть дорогі й ефективні пластикові вікна вимагають правильного встановлення. Не рекомендується виконувати монтаж самостійно, адже кожен окремий випадок має свої нюанси. Монтажники компанії «Орбіслюкс» мають величезний досвід, вони відповідально підходять до демонтажа й встановлення ПВХ-систем, якісно виконають роботи будь-якої складності.

пластиковые окна ирпень и буча 3

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете замовити вікна, зв’язуйтеся з нашими менеджерами. Ви отримаєте безкоштовну консультацію та поради щодо вибору вікон.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах