Якісні та недорогі вікна Київ

Сьогодні ми постараємося розвінчати міф, що за якість треба платити великі гроші. Звичайно, продукцію, яка виконана на заводі, є надійною та довговічною, але її неможна купити даром, а й переплачувати також не потрібно.

Купити якісні та недорогі вікна у Києві у наш час реально, якщо знайти металопластикові вікна від виробника, якому довіряють у багатьох країнах.

Компанія «Орбіслюкс» пропонує тільки найкращі рішення на віконному ринку. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями: Rehau, Salamander, OpenThek, KBE. Шукайте найдешевші пластикові вікна Київ? Хочете, щоб вони були ще й якісними? Ви на правильному шляху. За 10 хвилин ми підберемо ідеальне рішення у рамках Вашого бюджету.

Щоб асортимент влаштовував усіх клієнтів, ми пропонуємо придбати продукцію економ-, стандарт- та преміум-класу. Кожен знайде краще рішення для себе.

качественные и недорогие окна киев

Як вибирати вікно?

Говорячи про якість вікна, варто зрозуміти, як саме цю якість оцінювати. Оцінку віконної системи варто проводити з точки зору її окремих елементів, складання та монтажу.

При виборі вікна варто звернути увагу на наступні моменти:

 • профіль;
 • склопакет;
 • фурнітура;
 • додаткові комплектуючі.
Качественные и недорогие окна Киев

Часто молоді сім’ї, де є маленькі діти, доповнюють систему елементами безпеки, наприклад, встановлюють спеціальний замок на ручку, щоб дитина не змогла відкрити.

Не варто забувати й про якість збірки та монтажу. Адже навіть найкраще вікно при неправильному встановленні не виконає свою функцію. У даному питанні у нас розбираються справжні фахівці з великим досвідом роботи. Ми проконсультуємо, допоможемо вибрати оптимальний варіант, а також виконаємо збірку на високому рівні. Наші монтажники швидко демонтують старе вікно й встановлять нове у відповідності до усіх вимог замовника.

Пластикові вікна Київ: недорого та надійно

Компанія «Orbislux» працює на ринку більше 17 років. Ми пропонуємо широкий асортимент позицій, у рамках розумної ціни. У нас краще співвідношення ціна-якість. Ми завжди забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якість – це не тільки хороші вікна, правильний монтаж, але й сервіс на високому рівні. Ми завжди враховуємо побажання замовника, допомагаємо з вибором, якщо виникають труднощі. Замовити вікна у нас можна за телефонами або відвідавши один з наших офісів, якщо ви перебуваєте у Києві.

Качественные и недорогие окна Киев

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах