Пластикові вікна на кухню Київ

На перший погляд усі вікна ПВХ однакові, але металопластикові вікна для кухні потрібно підбирати за особливими критеріями. Кухня – це місце у будинку, де створена особлива атмосфера. Пластикове вікно цю атмосферу не повинно порушити, а навпаки доповнити та створити затишок.

Перш, ніж говорити про критерії вибору пластикове вікно на кухню, ціна на яке дуже доступна, важливо пам’ятати, що кухня – це:

 • додаткове тепло та пар;
 • необхідність частого провітрювання;
 • регулярне чищення скла;
 • використання підвіконь, як полки.
Пластиковые окна на кухню киев

Враховуйте усі перераховані вище фактори при виборі конструкцій. Металопластикові вікна Київ ціна зі встановленням пропонує компанія Орбіслюкс.

Як правильно вибрати пластикові вікна на кухню?

Вибір будь-якого вікна потрібно починати з профілю. Для кухні підійде 3-камерний профіль, особливо якщо перед кухонним віконним блоком є ​​засклений балкон або лоджія. Якщо ж кімната без балкону, а площа досить велика можна розглядати й менш економний по грошах варіант – 5-камерний.

Не забувайте про дуже зручну опцію – багатоступінчате провітрювання. Для кухні – це просто необхідність. Для цього потрібно вибирати якісну та надійну фурнітуру.

Якщо Ви звикли використовувати підвіконня, як додатковий простір, тоді потрібно вибирати широке, міцне, стійке підвіконня. Матеріал повинен бути стійким до механічних пошкоджень, високих температур, плям.

Пластикові вікна для кухні фото можна подивитися у фотогалереї у нас на сайті. Можливо, Ви знайдете рішення, які Вам сподобаються, й ми зможемо повторити засклення.

Не забувайте про додаткові аксесуари!

Для кухонного вікна можуть знадобитися додаткові аксесуари, наприклад, не зайвим будуть москітні сітки. Це важлива деталь на кухні, пил, пух, сміття й комахи не залетять до приміщення й не потраплять у їжу. Підвіконня можна замінити стільницею.

Зручним рішенням є тонування скла, так як тюль й штори доводиться постійно прати, а затемнене вікно відмінно впорається із завданням текстилю. Якщо квартира на першому поверсі, можна замовити надійні решітки на вікна.

Будь-які рішення для кухні ми здійснимо максимально якісно та швидко. Наші фахівці підберуть відповідні рішення у рамках Вашого бюджету. Ми безкоштовно проведемо усі виміри, проконсультуємо та доставимо вікна. Встановлення від наших монтажників доступне у Києві та області.

Пластиковые окна на кухню киев 1

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах