Пластикові вікна для дитячої

Батьки завжди хочуть для своїх дітей краще, неважливо це вікна пластикові у дитячу або чергова іграшка. Важливо розуміти, що надійні металопластикові вікна – це вклад у здоров’я, комфорт, гарний сон та відпочинок дитини. Коли мова йде про вибір конструкцій для кімнати малюка, ціни на пластикові вікна йдуть на другий план, на першому ж залишається якість, безпека та практичність.

Компанія «Орбіслюкс» готова підтримати батьків у такому важливому питанні й підібрати максимально якісні конструкції для дитячої кімнати, враховуючи індивідуальні вимоги клієнтів. Наш багаторічний досвід, співпраця з надійними виробниками, професійні монтажники дозволяють пропонувати кращі рішення на віконному ринку.

пластиковые окна для детской 4

Ми співпрацюємо зі світовими брендами Rehau, Salamander, OpenThek, KBE. Якісні вікна на будь-який смак та гаманець – швидко, якісно, ​​надійно.

Як вибрати металопластикові вікна для дитячої?

Перш, ніж вибирати вікна до кімнату для дитини, варто звернути увагу на основні параметри, які дуже важливо врахувати. Безумовно, мами й тата хочуть, щоб у дитячій було тепло, тихо та затишно, за це й відповідають гарні вікна.

пластиковые окна для детской 3

При виборі вікон звертайте увагу на наступні характеристики:

 • Екологічність. Те, що пластик не натуральний матеріал ще не означає, що вікна не можуть бути безпечними. Навпаки, сучасний металопластик, якщо Ви вибрали надійного та перевіреного виробника – це екологічно чистий, безпечний, практичний матеріал.
 • Безпека. Не забувайте о додаткових замках та протиударних склопакетах. Ці параметри дуже актуальні, коли мова йде про вікна для дитячої кімнати.
пластиковые окна для детской

Для безпеки дітей й спокою батьків обов’язково вибирайте фурнітуру, яка не дозволить малюкові відкрити вікно. Пам’ятайте, цікавість дітей не має кордонів, й часом недорогий аксесуар зможе захистити від реальної загрози.

пластиковые окна для детской 2
 • Провітрювання. Свіже повітря – важлива складова здорового сну та відпочинку. Зверніть увагу, щоб вікна зручно відкривалися у режимі провітрювання. Незайвою буде опція мікропровітрювання, особливо для холодної пори року.
 • Тиша. Безумовно, пластикові вікна повинні захищати від шуму, тому варто вибирати герметичні конструкції від перевірених виробників. Для галасливих місцевостей можна розглянути шумозахисні вікна.
 • Клімат. У дитячій кімнаті має бути тепло й затишно взимку, та прохолодно влітку, тому ідеальним вибором стане нове покоління – енергозберігаючі вікна.

Більшість педіатрів рекомендують підтримувати у дитячій кімнаті температуру 22-24ºС при вологості 50-60%. Деякі, не радять підвищувати температуру вище 19ºС.

Компанія «Орбіслюкс» підбере найкращі рішення для дитячої кімнати з урахуванням вищевказаних параметрів та індивідуальних потреб клієнтів. Звертайтеся й ми разом створимо у кімнаті малюка затишну та здорову атмосферу.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах