Готові пластикові вікна розпродаж Київ

Багато шукають вигідні варіанти для встановлення пластикових вікон. Сьогодні системи ПВХ можна придбати недорого й при цьому якість не постраждає. Є кілька варіантів заощадити та придбати продукцію вигідно: кредит, розстрочка або ж придбати готові вікна зі складу.

Поговоримо про перевагу такої покупки, кому підійде таке рішення й чи варто купувати готові пластикові вікна на розпродажі у Києві?

Готовые пластиковые окна распродажа киев

Багато клієнтів запитують, чому готові вікна такі дешеві, сумніваючись у якості конструкцій. Хочемо звернути увагу, що це такі ж заводські системи, як й вікна під замовлення, тільки з яких-небудь причин вони не були відвантажені та потрапили на склад готової продукції компанії.

Часто можна вибрати готове вікно, яке максимально впишеться під параметри отвору у приміщенні та вимоги покупця. У каталозі представлені конструкції за наступними критеріями: профіль, колір, формула склопакету, фурнітура, розмір.

Кому підійдуть готові вікна?

Розпродаж готових вікон Київ зацікавить не усіх, але для багатьох стане справжньою подією, адже за півціни можна купити якісні системи.

Пластикові вікна зі складу підійдуть для таких випадків:

 1. Будівництво власного будинку. Якщо Ви плануєте, які вікна будуть у будинку, то легко можете вибрати готові системи й підігнати отвір під потрібний розмір. Часто покупці підбирають необхідні варіанти та економлять при цьому більше 50%.
 2. Необхідність додаткового вікна. Якщо у приміщенні не вистачає світла, й Ви хочете додати ще одне вікно, то правильно буде підібрати готове вікно зі складу та під його розмір вирізати отвір.
 3. Скління господарських будівель. Тут усе максимально зрозуміло, для господарських будівель, гаражів, сараїв, комор, тощо, краще вибирати готові вікна, адже на таких системах дійсно вдасться заощадити.
Готовые пластиковые окна распродажа киев 1

Не поспішайте купувати вікна б/у, можливо за цю ж вартість Ви знайдете якісні нові конструкції у каталозі готової продукції. Готові вікна – це розумне рішення у склінні.

Переваги покупки вікон зі складу

Якщо Ви усе ще сумніваєтеся у вигоді такої покупки, то зверніть увагу на переваги, які отримаєте у разі покупки готової продукції.

Купуючи вікна зі складу, Ви:

 • економите гроші, адже такі конструкції коштують набагато дешевше;
 • економите час, тому що не потрібно чекати виготовлення ПВХ вікон;
 • маєте можливість побачити та перевірити вікно.

Якщо у каталозі готової продукції Ви не знайшли потрібний варіант, компанія «Орбіслюкс» виконає будь-яке рішення на замовлення. Наші фахівці безкоштовно знімуть виміри, проконсультують, допоможуть підібрати вікна та розрахують вартість.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які відмінно зарекомендували себе на ринку. У каталозі представлена ​​продукція у різних категоріях: економ-, стандарт- та преміум-клас. Ви можете ознайомитися з нашими роботами у фотогалереї на сайті.

Програма IQ Energy – нові вікна на 35% дешевше

Одна з найбільш вигідних програм з енергозбереження IQ Energy дозволяє встановлювати якісні пластикові вікна зі значною економією. Програма проводиться в Україні за підтримки Євросоюзу та Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Ви давно хочете поміняти старі вікна на якісні сучасні конструкції? Скористайтеся унікальною можливістю заощадити 35% від вартості замовлення.

7 причин, чому варто взяти участь у програмі IQ ENERGY

 • Якісні матеріали
 • Великі суми компенсацій – до 3000 євро
 • Швидкі виплати
 • Різні типи кредитів
 • Виплати у ЄВРО
 • Можливо отримати компенсацію на монтажні роботи та супутні товари
 • Гарантії виплати від ЄБРР та ЄС

Подати заявку на компенсацію -35% IQ ENERGY


  Знижки за держпрограмою для пенсіонерів

  від 7% до 29%

  Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 338-18-85
  щоб отримати консультацію фахівця або безкоштовно викликати замірника

  З 2006 РОКУ ВИРОБИЛИ Й ВСТАНОВИЛИ
  БІЛЬШЕ 850 000 ВІКОН

  Команда професіоналів Orbislux

  Спецовський Игор Вікторович

  Логіст. Старший монтажник

  Снітковський Юрій Вітальович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Решетняк Валерій Юрійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Шеремет Андрій Сергійович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Ладченко Олександр Сергійович

  Замірник / Сервісний майстер

  Стратійчук Микола Васильйович

  Монтажник металопластикових конструкцій

  Наші нагороди

  ВИКЛИКАЙТЕ МАЙСТРА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

  Замір безкоштовний й ні до чого Вас не забов'язує

   За 10 хвилин він внесе розміри Ваших вікон до програми й розрахує точну вартість у 3-х варінтах